Attīstība

Visā uzņēmuma darbības laikā ir investēti ievērojami līdzekļi uzņēmuma modernizācijā – iegādātas modernas ražošanas iekārtas, veikts kvalitatīvs telpu remonts. Uzņēmums atbilst visām sanitāro normu prasībām gan ražošanas, gan klientu apkalpošanas telpās.

Īpaša uzmanība uzņēmuma attīstībā tiek piešķirta mārketinga aktivitātēm, kuru pamatuzdevums ir noskaidrot, kādas ir uzņēmuma klienta vēlmes un kā nodrošināt viņa vēlmju un vajadzību apmierināšanu. Tāpēc „Dukāts” veic tirgus izpēti: pēta pircēju vēlmes, savu konkurentu iespējas un cenu politiku.

Uzņēmumam ir speciāli izstrādāts logo, ko izmanto uzņēmuma veidlapās, vizītkartēs, uzlīmēs, kā arī gaismas reklāmā.

Uzņēmums paredz arī turpmāk veidot sadarbību ar citiem uzņēmumiem un organizācijām.

„Dukāts” jau vairākus gadus uzvar  Jūrmalas Domes rīkotā  konkursa  divās kategorijās  - „Ēdināšanas pakalpojumi Jūrmalas pilsētas Domes vajadzībām”un „Konditorejas izstrādājumu piegāde Jūrmalas pilsētas Domes vajadzībām”.

 „Dukāts” arī atkārtoti ir izpelnījies atzinības rakstus Jūrmalas Domes rīkotajos konkursos „Labākais ēdināšanas uzņēmums”. Šī godalga uzliek mums noturēt esošo līmeni un motivēt sevi jauniem un interesantiem piedāvājumiem arī turpmāk.

Tiek attīstīta  sadarbība arī ar Latvijas tūrisma aģentūrām, lai nodrošinātu tūristu grupu ēdināšanu, jo šobrīd tūristu firmas no Lietuvas un Igaunijas ir atradušas mūs paši.

Paredzam arī  produktīvāku sadarbību ar Jūrmalas Tūrisma informācijas centru Jūrmalas viesu ēdināšanai.

Vairāk...
to start
Pamatēdieni - grillēta vistas fileja
Kā top kliņģeris "Dukāts"
Pasūtījumiem:
Konditoreja un kulinārija: 6776 0482
Banketi: 6776 4679
Izvēlies
Video galerija
Uz sākumu Uzņēmums Attīstība